top of page

KONSEPT Gayrimenkul

KONSEPT Gayrimenkul

Konsept Yapı Gayrimenkul olarak faaliyetlerimize başladığımız 2022 yılında, Türkiye’nin ve İzmir’in önde gelen Kurumsal şirketleri, Global markaları ve Bireysel müşterilerimiz ile birlikte her geçen gün aynı heyecan, mutluluk ve tutku ile büyümeye devam ediyoruz.

Genç ve dinamik ekibimiz ile tekrara düşmeden özgün ve nitelikli yapılar ortaya koymayı hedefleyerek ofis, konut yapılarına kadar zengin bir yelpaze de tasarım, projelendirme, alım ve satım yapmak ile beraber danışmanlık hizmeti veriyoruz.


Firmamızın en önemli mantalitesi olan 'Referans' yani müşterilerimizin yapı ve gayrimenkul alanındaki alım. satım ve kiralama ihtiyaçlarını güven ile karşılama amacıyla çalışıyoruz.

En büyük güvencemiz olan referanslarımız sayesinde de İzmir'in en iyi gayrimenkul firması misyonunu gururla taşıyoruz.


Gayrimenkul, konut ve daire yatırımı yapmak en doğru yatırımlardan bir tanesi olmaktadır. Üniversite ve hastane alanlarının hızla büyümesi ile nüfus yoğunluğu ve öğrenci sayısı her geçen gün artmaktadır. Buca satılık daire ilanlarımızı inceleyerek danışmanlarımızdan ücretsiz bilgi alabilirsiniz. Buca satılık ev ilanlarımızdaki tüm dairelerimiz ödüllü mimarlarımız tarafından lüks ve modern dekorasyonlar ile tasarlanarak sizlere sunmaktayız.

22 görüntüleme0 yorum
bottom of page