top of page
BUCA SATILIK 1+1ARAKAT K.HAVUZLU BALKONLU ASANSÖRLÜ GÜVENLİKLİ DAİRE

BUCA SATILIK 1+1 ARAKAT K.HAVUZLU BALKONLU ASANSÖRLÜ GÜVENLİKLİ DAİRE

FİYAT VE DETAYLI BİLGİ İÇİN ARAYIN

Detaylı Bilgi ve Fiyat İçin

Konsept Gayrimenkul Güvencesiyle

Modern Tasarımlı Daireler

Modern yapı teknolojisi ve kaliteli malzemelerin kullanıldığı dairelerimiz, uzun ömürlü ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dairelerimizin çevresindeki marketler, restoranlar ve alışveriş merkezleri, hastane, kafeler, ulaşım için otobüs ve dolmuş durakları gibi olanaklar da günlük yaşamınızı kolaylaştırır.  Bu sayede, uzun yıllar boyunca güvenli ve konforlu bir şekilde yaşayabilirsiniz.

Güvenli ve Huzurlu Bir Yaşam İçin Konsept Gayrimenkul

Uygun Fiyatlar

Aradığınız ve tam istediğiniz daireyi size uygun seçenekler sunarak bütçenizi zorlamadan hayalinizdeki eve sahip olmanızı sağlıyoruz. 

Modern Yapılar

Dairelerimiz modern tasarımlarıyla konforlu bir yaşam sunuyor. Her detayı özenle düşünülmüş olan bu daireler, şık ve estetik bir görünüme sahiptir. Kaliteli mobilyalar evinize doğal ışığın huzurunu getirirken, ferah yaşam alanları da size rahat bir ortam sunar. Dairelerin modern mutfakları, işlevsel bir kullanım sağlarken şık tasarımlarıyla da göz dolduruyor. Konsept size aileniz ve sevdiklerinizle keyifli anlarınızı paylaşabileceğiniz bir mekan sunar.

Yüksek Yatırım Değeri

Uygun fiyatlı, merkezi konumlu, modern yapı özelliklerine sahip ve değeri sürekli artan dairemizi satın aldığınızda, sadece bir ev sahibi olmakla kalmaz, aynı zamanda geleceğiniz için de bir yatırım yapmış olursunuz.

bottom of page